přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Danubius Health Spa Resort Nové Lázně***** - Mariánské Lázně

Danubius Health Spa Resort Nové Lázně***** - Mariánské Lázně

 

Historicky ojedinělý lázeňský komplex s 225 luxusními pokoji, Římskými lázněmi z roku 1896, Královskou a Císařskou kabinou pro minerální koupele a od června 2011 nově rekonstruovanými Maria Spa Courtyard.

 

Video prohlídka

Kontakt a adresa

Tel.: +420 354 644 111

E-mail: novelazne@badmarienbad.cz

Web: www.danubiushotels.cz/vybrat-hotel-marianske-lazne/danubius-health-spa-resort-nove-lazne

Adresa: Reitenbergerova 53, Mariánské Lázně

 

Podrobné informace

Historicky unikátní lázeňské hotely Nové Lázně *****, Centrální Lázně **** a Maria Spa Courtyard **** jsou propojené krytými promenádami a koridory v jeden lázeňský komplex. V komplexu se nachází nejstarší rašelinové lázně v Evropě a největší historicky originální balneoprovoz s minerálními koupelemi a suchými uhličitými procedurami v Mariánských Lázních. Skvostem jsou originální Římské lázně, Královská kabina Edwarda VII., Císařská kabina Franze Josefa a původní Mariiny lázně s vývěrem přírodního Mariina plynu s obsahem CO2.

225 pokojů včetně apartmá, restaurace Royal (Nové Lázně) a Goethe (Centrální Lázně), lobby bary, Vídeňská kavárna, knihovna Edward. Lázeňské a wellness procedury se poskytují na celkové ploše 5 900 m2, minerální prameny ke koupelím i pitné léčbě jsou přímo v hotelu. Pro hotelové hosty: Volný vstup do 3 bazénů s vířivými proudy v historických Římských lázních, whirlpoolu, saun, sanaria, parní lázně, Kneippovy terapie, relaxačních místností a Danubius Premier Fitness.

Léčení a wellness: Minerální koupele v historicky originálních lázeňských kabinách, procedury z přírodního CO2, slatinné zábaly, různé druhy masáží, kryosauna, solárium, vitasalin, beauty salon Emporium, laserová klinika, odborné lékařské konzultace. Konferenční a kulturní centrum Casino se 3 sály pro pořádání konferencí, koncertů a tanečních večerů. Parkoviště u hotelu. Wifi připojení na internet zdarma. Hotel je nekuřácký.

Výstavba hotelu Nové Lázně: 1828 (původní název Neubad - Nové Lázně)

Přestavba hotelu do dnešní podoby: 1896

Certifikace

AHR ČR (Asociace hotelů a restaurací České republiky)Carlsbad Convention BureauMedispa
 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz