přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Hotel a Café Alfred - Karlovy Vary

Hotel a Café Alfred - Karlovy Vary

Hotel Alfred Karlovy Vary

Hotel Alfred Karlovy Vary

 

Nově zrekonstruovaný rodinný hotel s kavárnou v obchodním centru města. Vedle jedinečné atmosféry a moderního komfortního ubytování zde najdete také špičkovou kávu, domácí zmrzliny nejvyšší kvality, nebo různé regionální speciality na standardním snídaňovém menu. Samozřejmostí je wifi, sauna, pára a řada dalších služeb. 

 

Kontakt a adresa

Tel.: +420 353 540 266

E-mail: info@hotelalfred.cz

Web: www.hotelalfred.cz/

Adresa: Slepá 335/2, Karlovy Vary (mapa)

 

Podrobné informace

Ubytování:

15 pokojů s celkovou kapacitou 33 lůžek. 3 jednolůžkové, 9 dvoulůžkových, 3 apartmány. Všechny pokoje mají satelitní televizi, bezplatný přístup k internetu, minibar i vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. V designu pokojů se snoubí klasika s moderními trendy a svou úrovní hotel nabízí za příznivou cenu výrazně víc, než běžné ubytování v této kategorii. Akceptujeme domácí zvířata. Pro stálé návštěvníky z řad firemní i privátní klientely věrnostní zvýhodnění. 

Kavárna

Kavárna se salónkem na obchodní jednání a zimní zahradou nabízí především kávu špičkové kvality. Vedle standardní nabídky jsou běžnou součástí také sezónní kávové speciality. Nechybí ani domácí zmrzlina nejvyšší kvality, dezerty, nebo snídaně s využitím regionálních bio produktů z okolních hor. K dispozici je bezplatný přístup k internetu (wi-fi)

Wellness, fitness a lázně:

Hotel má vlastní suchou sanu a páru, s odpočívárnou vybavenou krbem a zázemím pro příjemný relax. Součástí je také solárium. V rámci doplňkových služeb nabízíme cenově zvýhodněné využití nedalekého fitcentra, nebo významné slevy na lázeňské procedury. 

Sport

Nabízíme výhodné slevy pro hru na okolních golfových hřištích v rámci systému Golf Pass. Zájemcům zajistíme vyžití v okolních lyžařských střediscích, horolezecké instruktory včetně lezení v terénu nebo na umělé stěně, rafting na řece Ohři, lukostřelbu a řadu dalších služeb dle individuálního přání. 

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz