přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Hotel Bellevue - Karlovy Vary

Hotel Bellevue - Karlovy Vary

Hotel Bellevue Karlovy Vary

Hotel Bellevue Karlovy Vary

 

Hotel Bellevue svou krásnou polohou uprostřed karlovarské přírody naplňuje beze zbytku svůj název – v překladu znějící “Krásná vyhlídka”. Hotel je vhodný nejen pro rodinnou rekreaci, ale i pro různé rekondiční pobyty, firemní a společenské akce.

 

 

Rezervace

vlastní

Kontakt a adresa

Tel.: +420 353 222 712-3

E-mail: rezervace@bel.vlrz.cz

Web: www.bellevue.volareza.cz

Adresa: U Imperiálu 12, Karlovy Vary (mapa)

 

Podrobné informace

Hotel je od lázeňského centra Karlových Varů vzdálen cca 20 minut pěší chůze. Pobytem v hotelu Bellevue se Vám nabízí ojedinělá možnost navštívit světoznámé lázně v každém ročním období. Lázeňské město Karlovy Vary a blízké okolí nabízí pro Vaši návštěvu množství zajímavých akcí a služeb. V hotelu je rovněž možné využít vlastní wellness centrum s nabídkou služeb pro Vaši relaxaci.

Celková kapacita hotelu je 88 lůžek v 50 pokojích a 2 apartmá. Hotel Bellevue je ideálním místem pro pořádání menších firemních či společenských akcí v Karlových Varech. V hotelu je možné relaxovat v sauně, dopřát si masáže a další služby našeho wellness centra.

Pro poznání lázeňského města Karlovy Vary a jeho okolí je mnoho příležitostí. Široká je i nabídka sportovního vyžití. V zimě ve vzdálenosti 35 km od hotelu Bellevue jsou ideální podmínky i pro náročné lyžaře v Krušných horách. V létě jsou zde dobré podmínky pro plavání, tenis, golf, cykloturistiku a pěší turistiku s vyznačenými turistickými značkami. Nabízí se rovněž příležitost akcí završit příjemným posezením ve společnosti přátel v naší kavárně.

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz