přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Hotel Continental - Mariánské Lázně

Hotel Continental - Mariánské Lázně

 

Nově otevřený 4hvězdičkový Hotel Continental se nachází v centru Mariánských Lázní. Nabízí wellness centrum s menším bazénem s protiproudem, saunou a nabídkou balneoterapie.

 

Rezervace

vlastní

Kontakt a adresa

Tel.: +420 354 620 161

E-mail: hotel.con@ghotels.cz

Web: www.garzottohotels.cz

Adresa: Hlavní 230, Mariánské Lázně

 

Podrobné informace

Čtyřhvězdičkový lázeňský hotel Continental se nachází v centru Mariánských Lázní, v blízkosti parku a nedaleko od známé Kolonády. Hotel Continental je rozdělen do dvou budov Aida a Tosca, které jsou spojeny wellness centrem „Alexandria“.

Zajímavá architektura budovy dodává hotelu romantickou atmosféru ideální pro relaxační či léčebné pobyty v malebných Mariánských Lázních. 25 standardními, 11 deluxe, 3 třílůžkovými a 2 rodinnými pokoji (některé s balkonem nebo terasou).

Všechny pokoje jsou elegantně zařízeny a vyzdobeny tak, abyste se cítili jako doma. Hotel má svou vlastní restauraci jménem Rigoletto, která kromě mezinárodní a české kuchyně na přání nabízí také speciální pokrmy pro hosty s dietou nebo pro diabetiky.

V hotelu se nachází plně vybavené wellness studio „Alexandria“, které nabízí široké spektrum léčebných a relaxačních procedur. Hostům je na požádání za poplatek k dispozici také lékař, který provádí vstupní kontrolu. Kromě toho je v hotelu sauna a malý bazén s protiproudem.

Hotel Continental má vlastní parkoviště pro 13 vozidel a příjemnou letní terasu.

WiFi zdarma

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz