přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Hotel Krásná vyhlídka - Nejdek

Hotel Krásná vyhlídka - Nejdek

Hotel Krásná vyhlídka Nejdek

Hotel Krásná vyhlídka Nejdek

 

 

Hotel - restaurant Krásná vyhlídka vděčí za svůj název své poloze s vyhlídkou na město Nejdek. Hotel Krásná vyhlídka se nachází ve výšce 680 m.n.m., v klidném prostředí, na slunné terase obklopen lesy.

 

Video prohlídka

Kontakt a adresa

Tel.: 353825260

Adresa: Limnická 317, Nejdek (mapa)

 

Podrobné informace

Pro hosty, kteří rádi podnikají výlety, se zde nabízí od jara do podzimu pěší turistika a cykloturistika na krátkých nebo dlouhých dobře značených turistických trasách. Můžete také navštívit vyhlídkovou věž na Tisovském vrchu zvaném Pajndl, rozhlednu na Plešivci , rozhldenu na Blatenském vrchu odkud se vám nabídne nádherný výhled na zdejší krajinu. Po náročním dni v terénu můžete navštívit nedaleký bazén v Nových Hamrech a příjemně si odpočinout třeba ve vířivce nebo v sauně.

Hotel Krásná vyhlídka má 10 pokojů ve dvou patrech a pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem. Ve společenské místnosti si můžete zahrát stolní tenis, nebo se připojit k internetu.

V přízemí se nachází restaurace a taneční sál. Pro ubytované hosty se podává snídaně mezi 8.00 až 9.00 hodinou, od 11.00 do 22.00 se zde podávají teplá a studená jídla z bohaté nabídky jídelního lístku.

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz