přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Hotel Royal Regent - Karlovy Vary

Hotel Royal Regent - Karlovy Vary

Hotel Royal Regent Karlovy Vary

Hotel Royal Regent Karlovy Vary

 

Hotel St. Joseph Royal Regent se nachází v bezprostřední blízkosti léčebných pramenů a zároveň na velmi klidném a tichém místě lázeňské zóny. Hotel Royal Regent nabídne svým hostům v precizně řešených designových interiérech široké spektrum vysoce nadstandardních služeb v kategorii first class superior.
V hotelu Royal Regent je k dispozici 81 pokojů různých kategorií.

Ceník ubytování »

 

Kontakt a adresa

Tel.: +420 353 363 111

E-mail: reservation@royalregent.cz

Web: www.royalregent.cz

Adresa: Zahradní 7, Karlovy Vary (mapa)

 

Podrobné informace

Všechny pokoje disponují špičkovou výbavou:
Kartové zámky / Individuální nastavení teploty / minibar / LCD satelitní PAY TV vč. ruských programů s úhlopříčkou 81cm / sejf / 22 cm vysoká luxusní matrace / závěsy „blackout“ / centrální zhasínání / přímý telefon / internet / fén / bidet / kosmetické zrcátko / sprcha či vana / reproduktory v koupelně.

Velká část pokojů disponuje balkóny či lodžiemi a krásným výhledem

3 prestižní apartmány s vlastními terasami - Royal Suite, Madison Suite, Penthouse Suite

Balneoprovoz St. Joseph’s Spa rozkládající se na ploše více než 350 m2, kde budou k léčbě klientů využívány standardní i nejmodernější terapeutické prostředky a metody vč. koupelí v termo-minerální vodě, fyzioterapie, thermoterapie, oxygenoterapie, hydro-colonu, elektroléčby, pneumoakupunktury, irigací dásní, širokého spektra masáží, ad.

Hotelové wellness v nejvyšším patře hotelu Skyland, kde je hotelovým hostům k dispozici finská sauna, parní lázeň, tepidárium, solární louka, whirlpool a bar. Pravou perlou je pak velký bazén s protiproudem a vodopády, ze kterého lze pozorovat proskleným stropem a stěnami oblohu i okolní přírodu. To vše je pak obkrouženo velikou terasou s nádherným výhledem na lázeňské centrum

 

 

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz