přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Hotel Ulrika - Karlovy Vary

Hotel Ulrika - Karlovy Vary

Hotel Ulrika Karlovy Vary

Hotel Ulrika Karlovy Vary

 

Lázeňský hotel ULRIKA a nový komplex GOETHE HAUS, čtyřhvězdičkové a navzájem propojené hotely, jsou ideálně situované do centra lázeňství a turistiky. Nachází se v samém centru Karlových Varů, na ulici Sadová, jen pár kroků od světově proslulých kolonád.

Ceník ubytování »

 

Kontakt a adresa

Tel.: 353 243 111

E-mail: reception@spa-ulrika.cz

Web: www.spa-ulrika.cz

Adresa: Sadová 16, Karlovy Vary (mapa)

 

Podrobné informace

K přednostem hotelu patří široká škála léčebných procedur, které jsou poskytované přímo v budově. Jedná se například o balneoprovoz s využitím léčivé karlovarské minerální vody, komplexní vodoléčba, masáže, různé druhy koupelí, elektroléčba, termoterapie, kryoterapie, pneumoakupunktura, floating či nepřeberné množství dalších procedur poskytovaných pod dohledem zkušených odborníků.
Hotel se taktéž pyšní rozmanitou a výtečnou kuchyní např. národní, diabetickou, vegetariánskou a rybí.
Nealkoholické nápoje, káva a čaj jsou k pokrmům podávané bezplatně.
K dispozici je také hotelový lobby bar.

Lázeňský hotel ULRIKA nabízí ubytovací kapacitu 106 lůžek v jednolůžkových, dvoulůžkových, dvoulůžkových balkonových, dvoulůžkových lux pokojích, apartmánech a v luxusním prezidentském apartmá se čtyřmi pokoji, dvěma koupelnami, kuchyňkou a vlastním výtahem.

Zcela nově vybudovaný hotel GOETHE HAUS nabízí ubytovací kapacitu 56 lůžek v kategoriích Comfort, Comfort Lux a Comfort Business.Na všech pokojích je možné on-line připojení na Internet.

Hotel nabízí taktéž ubytování v depandanci VILLA LAURETTA s ubytovací kapacitou v jednolůžkových, dvoulůžkových, dvoulůžkových lux pokojích a apartmánech.

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz