přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Hotelový komplex F + F Loket - Loket

Hotelový komplex F + F Loket - Loket

 

Společnost GOETHE TOUR Vám nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných hotelech St. Florián a Císař Ferdinand v romantickém městečku Loket.

 

Rezervace

vlastní

Kontakt a adresa

Tel.: +420/ 352 327 130;+420/ 352 685 109

E-mail: info@hotel-loket.cz

Web: www.hotel-loket.cz/

Adresa: T. G. M. 136, Loket

 

Podrobné informace

Společnost GOETHE TOUR Vám nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných hotelech St. Florián a Císař Ferdinand v romantickém městečku Loket.

Hotel Císař Ferdinand

Nově zrekonstruovaný hotel se nachází v objektu bývalé sladovny loketského pivovaru. Zrekonstruován byl na základě původních plánu Antona Thuna z počátku 20. století. Na pivovarskou tradici bylo navázáno a součástí hotelu je rodinný pivovar Sv. Florián. Hotel se nachází v centru středověkého městečka Loket s výhledem na královský hrad a přírodní amfiteátr.

V období od října do dubna je zdarma možnost parkování na terase hotelu, která je elektronicky střežena. K dispozici jsou též rodinné pokoje pro rodiče s dětmi.

Hotel St. Florián

Hotel St. Florián se nachází na náměstí středověkého městečka Loket. Dřívější objekt loketské požární zbrojnice byl kompletně zrekonstruován a patron hasičů mu poskytl své jméno. Objekt je součástí MPR Loket a patří mezi kulturní památky České Republiky. Dnes hotel nabízí ubytování ve 26 pokojích a 3 apartmánech. Celkem disponuje 53 lůžky. Na každém pokoji je k dispozici telefon, WC a sprcha. 19 x dvoulůžkový pokoj 5 x jednolůžkový pokoj 2 x třílůžkový pokoj 3 x apartmá Hotel St. Florián dále disponuje: Stylovým Café-restaurantem s hasičskou výzdobou Výtahem

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz