přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Komorní Hůrka - Cheb

Komorní Hůrka - Cheb

Komorní Hůrka Cheb

Komorní Hůrka Cheb

 

Jedinečný lázeňský a wellness hotel se nachází v těsné blízkosti Františkových Lázní, zároveň však necelé tři kilometry od historického města Chebu. Leží na samé hranici ochranného pásma národní přírodní památky, kterou je nejmladší sopka ve střední Evropě – Komorní hůrka.

Nabízíme vysoký standard moderního lázeňského a relaxačního ubytování pro jednotlivce, páry i rodiny. V hotelu jsou Vám k dispozici prostorné pokoje vybavené elegantním stylovým nábytkem se zřetelem na maximální komfort a úroveň poskytovaných služeb.

 

Kontakt a adresa

Tel.: +420 354 429 700

E-mail: info@komornihurka.eu

Web: www.komornihurka.eu/

Adresa: Komorní Dvůr 45, Cheb

 

Podrobné informace

Standardní vybavení pokoje:

  • bezpečnostní zámkový systém se záznamem přístupu
  • elegantní koupelna se sprchovým koutem (čtyři pokoje s vanou), umyvadlem, WC a fénem
  • TV-SAT, rádio, telefon s přímou volbou, bezplatné internetové připojení
  • minitrezor, minibar

Nedílnou součástí hotelu je rekreační a rehabilitační zařízení s teplým bazénem, vybaveným masážními tryskami, vířivou lavicí, gejzírem, silným protiproudem a whirpoolem pro 8 osob. Zcela jedinečné jsou sauny, které tvoří součást bazénové části. Finská sauna je provedena z nejkvalitněji zpracovaného cedru, parní lázeň čistá a s vonnou esencí je střídána i párou slanou. Naprostou raritou je však bylinková sauna, jediné zařízení toho druhu v Česku. Kdo ji navštíví, může se vyhřívat jako by seděl za pecí, vdechovat vůni vybraných bylinek a kochat se zvláštním půvabem tohoto útulného prostoru. Osprchování tropickým deštěm mezi návštěvou jednotlivých kabinek přináší pocit naprostého uvolnění. Součástí Wellness Centra je i fitness zařízení.

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz