přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Krušnohorský penzion Javor - Horní Blatná

Krušnohorský penzion Javor - Horní Blatná

 

Rodinný penzion s polopenzí na hřebenu Krušných hor. Dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje s vlastním hygienickým zařízením, televizí a internetem. Ideální výchozí bod pro turistiku, cykloturistiku i běžkaře.

 

Kontakt a adresa

Tel.: +420 353 541 770

E-mail: info@kpj.cz

Web: www.kpj.cz

Adresa: II.odboje 194, Horní Blatná

 

Podrobné informace

Krušnohorský penzion Javor je hosty oblíbený zejména pro svou přátelskou a přívětivou atmosféru. Kromě dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojů zde naleznete jídelnu - společenskou místnost s krbem, kde je možné posedět s přáteli, hrát společenské hry nebo jenom s knížkou. Zde se též podává snídaně formou bufetu a večeře, pokud si ji host objedná, jídla tradiční české a slovenské domácí kuchyně. Vaše auta zaparkujete na parkovišti penzionu mimo veřejné komunikace. Kola, kočárky, lyže a jiné sportovní potřeby bezpečně uložíte v samostatné uzamykatelné místnosti. Vaše děti si budou moci hrát na dětském hřišti v areálu penzionu. Jsou zde houpačky, klouzačka, šplhací lano, kruhy, šplhací síť a houpačka pro maminky. Na zahradě penzionu můžete posedět v altánku u ohně s grilem.

V okolí je množství zajímavých turistických cílů, a protože Horní Blatná leží na hřebenu Krušných hor v nadmořské výšce 900 m, nečeká vás žádné drastické převýšení a turistické trasy jsou vhodné i pro fyzicky méně zdatné osoby a děti.

Certifikace

AHR ČR (Asociace hotelů a restaurací České republiky)
 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz