přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Lázeňská léčebna Mánes - Karlovy Vary

Lázeňská léčebna Mánes - Karlovy Vary

Lázeňská léčebna Mánes Karlovy Vary

Lázeňská léčebna Mánes Karlovy Vary

 

U lesních promenád v lázeňské části Karlových Varů je situován Léčebný dům Mánes. Komplex lázní tvoří 5 lázeňských domů, a tak nabízí bohaté a profesionální služby v oblastech hotelového ubytování, stravování a v neposlední řadě tradiční karlovarskou lázeňskou léčbu a relaxační aktivity. Hotelová restaurace poskytuje širokou nabídku diet například redukční, diabetické, vegetariánské, nízkocholesterolové nebo bezlepkové. Recepce je otevřena non-stop a před komplexem budov se nachází vlastní parkoviště. Každodenní příjemné zážitky v hotelu Mánes mohou hosté vstřebávat v útulné kavárně s letní terasou.

 

Kontakt a adresa

Tel.: +420 353 334 111;+420 353 224 502

E-mail: rezervace@manes-spa.cz

Web: www.manes-spa.cz

Adresa: Křižíkova 13, Karlovy Vary (mapa)

 

Podrobné informace

Součástí všech pokojů lux je satelitní TV, minibar, trezor a výhled na lesy. Ve všech pokojích najdete také koupelnu se sprchou nebo vanou, fénem a bezplatnými toaletními potřebami.
V celém hotelu zdarma dostupné Wi-Fi.

Hotel má bohaté rekreační zázemí. Můžete si zahrát stolní tenis i volejbal, pronajmout si výbavu na nordic walking, nebo si zacvičit ve fitness centru a na trampolíně. K dispozici je také dětské hřiště. Hotel se účastní programu Cyklisté vítáni. V blízkosti hotelu vede celá řada značených cyklistických i turistických stezek a na recepci jsou k dispozici informace a brožury pro cyklisty. Nechybí ani speciální úschovna jízdních kol.

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz