přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Lázeňský dům Kijev - Františkovy Lázně

Lázeňský dům Kijev - Františkovy Lázně

Lázeňský dům Kijev Františkovy Lázně

Lázeňský dům Kijev Františkovy Lázně

 

Lázeňský dům KIJEV*** se nachází v lázeňském centru města Františkovy Lázně, v těsné blízkosti kolonády. Její jedinečnost, vedle polohy, architektonického řešení a kvalitního ubytování, spočívá v širokém spektru diagnostického i léčebného vybavení, které umožňuje speciální i komplexní léčbu.

 

Rezervace

vlastní

Kontakt a adresa

Tel.: +420 354 542 981-3

E-mail: rezervace@fl.vlrz.cz

Web: www.frantiskovylazne.volareza.cz

Adresa: Národní 15, Františkovy Lázně

 

Podrobné informace

Svým technickým zázemím, moderními technologiemi, vybaveností pokojů a restaurace, vysoce profesionálním přístupem lékařů, zdravotního personálu i ostatních zaměstnanců je lázeňský dům Kijev ideálním prostředím pro dlouhodobé lázeňské pobyty, ale i pro kratší pobyty typu wellness, které jsou zde však rovněž založeny na některém typu léčebného programu.

Odborný zdravotnický personál poskytuje klientům širokou škálu léčebných procedur, zaměřených na léčbu srdce a krevního oběhu a na onemocnění pohybového ústrojí, zajišťujeme i léčbu některých specifických gynekologických onemocnění.

V lázeňském domě je možné si vyzkoušet různé druhy masáží (reflexní, medové, čokoládové, thajské a indické, podvodní, suchou vodní masáž, lávové kameny až po komplexní masáže). Dále vodní procedury, zábaly, přírodní léčebné zdroje, k dispozici je sauna, solárium, solná jeskyně, bazén, spinning, tělocvična.Jako jediní ve Františkových Lázních využíváme při poskytování wellness procedur moderní přístroj STARVAC, který je vynikajícím pomocníkem při léčbě celulitidy. Celková kapacita VLL je 121 lůžek v pohodlně vybavených 83 pokojích.

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz