přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Lázeňský dům MERCUR - Mariánské Lázně

Lázeňský dům MERCUR - Mariánské Lázně

Lázeňský dům MERCUR Mariánské Lázně

Lázeňský dům MERCUR Mariánské Lázně

 

Lázeňský dům MERCUR se nachází v nejmladších lázních západočeského lázeňského trojúhelníku, kterými jsou Mariánské Lázně.

Lázeňský dům Mercur leží v nejkrásnější lokalitě města přímo naproti kolonádě s vývody minerálních pramenů. Lázeňský dům je tvořen dvěma budovami, jejichž celková kapacita je 60 pokojů, které jsou rozděleny na jedno a dvoulůžkové pokoje a pro náročnější hosty jsou k dispozici apartmá s neopakovatelným výhledem na kolonádu s další dominantou Mariánských Lázní - zpívající fontánou.

 

Kontakt a adresa

Tel.: +420 354 622 309; +420 354 622 143

E-mail: info@laznemercur.cz

Web: www.laznemercur.cz

Adresa: Masarykova 25/3, Mariánské Lázně

 

Podrobné informace

Lázeňský dům má vlastní kompletně vybavené balneo i rehabilitační bazén. Zkušení lékaři a zdravotní pracovníci zde poskytují lázeňskou péči na té nejvyšší úrovni. Mezi indikace zde nejlépe ovlivnitelná lázeňskou péčí patří onemocnění ledvin a močových cest, onemocnění dýchacího a pohybového ústrojí, metabolická onemocnění a stavy po některých onkologických operacích. Při lázeňské léčbě se úspěšně využívají ložiska přírodních léčivých zdrojů, především sirnoželeznatá slatina (slatinné zábaly), minerální prameny (pitná kúra, inhalace). Ze široké nabídky dalších lázeňských procedur můžeme uvést následující: uhličité koupele, perličkové a vířivé koupele, podvodní masáže, různé druhy elektro a magneto-terapie, inhalace, léčebná rehabilitace, klasické masáže, parafínové zábaly, široký výběr wellness procedur a mnoho dalšího.

Naše nabídka:

  • lázeňské a wellness pobyty
  • výhodné lázeňské, rehabilitační a relaxační pobytové balíčky
  • volně prodejné lázeňské procedury
  • komplexní a příspěvkové lázeňské pobyty pro klienty všech zdravotních pojišťoven ČR
  • hotelové ubytování
 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz