přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Lázeňský hotel Belvedere - Františkovy Lázně

Lázeňský hotel Belvedere - Františkovy Lázně

Lázeňský hotel Belvedere Františkovy Lázně

Lázeňský hotel Belvedere Františkovy Lázně

 

Hýčkejte své tělo naší péčí v lázeňském hotelu Belvedere*** obklopeni parkem přímo v centru Františkových Lázní! Svou výbornou polohou vám hotel nabízí opravdový odpočinek v těsné blízkosti kouzelné přírody zastoupenou nádherným lázeňským parkem. Ubytujeme Vás ve 35 jednolůžkových pokojích, 29 dvoulůžkových pokojích a 3 apartmá. V našem hotelu se specializujeme na léčbu onemocnění srdce a cév, onemocnění pohybového aparátu, gynekologická onemocnění, následnou péči po onkologických onemocněních a nabízíme též léčebný program zaměřený na prevenci.

 

 

Kontakt a adresa

Tel.: +420 354 208 000

E-mail: belvedere@frantiskovylazne.cz

Web: www.frantiskovylazne.cz

Adresa: Dr. Pohoreckého 22, Františkovy Lázně

 

Podrobné informace

Budeme o vás pečovat v čele s týmem profesionálních lékařů a rehabilitačních pracovníků. K vaší pohodě a dobré náladě přispějí též malé koncerty nebo denní bar.

Vlastnosti pokoje:

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC a fénem, županem (za poplatek), připojením k internetu za poplatek (bezplatný internet na recepci), televizorem se satelitními programy, lednicí a trezorem. Pokoje jsou rozděleny do několika kategorií, které se zvyšují s velikostí místnosti. Některé pokoje kategorie Komfort mají balkón, většinou s výhledem do parku. Apartmá disponuje balkónem a dvěma televizory umístěnými v obývacím pokoji a ložnici.

Hosté mají také možnost neomezeného vstupu do Aquafora, největšího a nejkrásnějšího akvaparku v českých lázních a to od pondělí do pátku.

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz