přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Lázeňský hotel Dr. Adler - Františkovy Lázně

Lázeňský hotel Dr. Adler - Františkovy Lázně

Lázeňský hotel Dr. Adler Františkovy Lázně

Lázeňský hotel Dr. Adler Františkovy Lázně

 

Příjemná poloha lázeňského hotelu Dr. Adler*** u lázeňského parku ve Vás navodí pocit klidu a bude Vás lákat ke každodenním procházkám. Ubytujeme Vás ve 39 jednolůžkových a 42 dvoulůžkových pokojích a 2 apartmá. Náš lékařský tým se specializuje na léčbu onemocnění srdce a cév, onemocnění pohybového aparátu, gynekologická onemocnění, následnou péči po onkologických onemocněních a rovněž nabízíme léčebný program zaměřený na prevenci.

 

Kontakt a adresa

Tel.: +420 359 604 504

E-mail: info@frantiskovylazne.cz

Web: www.frantiskovylazne.cz/cs/hotel-dr-adler/

Adresa: Dr. Pohoreckého 18, Františkovy Lázně

 

Podrobné informace

U nás pocítíte klidnou a přátelskou atmosféru, pochutnáte si na výtečných jídlech z naší vyhlášené kuchyně, ale především oceníte skvělou péči týmu profesionálních odborných lékařů a rehabilitačních pracovníků.

Hosté mají také možnost neomezeného vstupu do Aquafora, největšího a nejkrásnějšího akvaparku v českých lázních a to od pondělí do pátku.

Vlastnosti pokoje:

Nově zrekonstruované a vybavené pokoje mají koupelnu se sprchou, WC a fénem, županem (za poplatek), připojení k internetu za poplatek (bezplatný internet je v recepci), televizor se satelitními programy, lednici a trezor. Pokoje jsou rozděleny do několika kategorií, které se zvyšují s velikostí pokoje. Apartmá disponuje balkónem a dvěma televizory umístěnými v obývacím pokoji a ložnici.

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz