přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Lázeňský hotel Imperial - Františkovy Lázně

Lázeňský hotel Imperial - Františkovy Lázně

Lázeňský hotel Imperial Františkovy Lázně

Lázeňský hotel Imperial Františkovy Lázně

 

Lázeňský hotel Imperial****/SUPERIOR nabízí luxusní ubytování s lázeňskými službami ve 12 jednolůžkových, 33 dvoulůžkových pokojích a 4 apartmá v samém srdci lázeňského Jitřního parku. Čeká na Vás precizně vybudované balneocentrum, profesionální lékařský tým, bazén a sauna. Hotel Imperial se zaměřuje na léčbu onemocnění srdce a cév, onemocnění pohybového aparátu a zároveň nabízí léčebný program zaměřený na prevenci.

 

Kontakt a adresa

Tel.: +420 354 206 600

E-mail: imperial@imperialfrantiskovylazne.cz

Web: www.imperialfrantiskovylazne.cz

Adresa: Dr. Pohoreckého 3, Františkovy Lázně

 

Podrobné informace

Příjemnou a přátelskou atmosféru hotelu si můžete vychutnávat jak uvnitř na lobby-baru, tak v kavárně nebo v prostorných jídelnách, kde vám bude servírována česká i mezinárodní kuchyně. Potom si můžete odpočinout také venku na terase či v zahradě.

Hosté mají také možnost neomezeného vstupu do Aquafora, největšího a nejkrásnějšího akvaparku v českých lázních a to od pondělí do neděle.

Vlastnosti pokoje:

Do vybavení pokoje standardního typu patří sprcha, bidet, fén, župan, telefon, připojení k internetu, LCD televizor se satelitními programy, minibar a trezor. Pokoje jsou rozděleny do několika kategorií, které se zvyšují s velikostí pokoje a nabízenými službami. Pokoje Standard disponují veškerým výše uvedeným vybavením, mají menší rozlohu a nabízí výhled do lázeňského parku. Některé pokoje kategorie Komfort disponují balkónem. U úrovní Superior, Superior Plus a Apartmá je balkón součástí pokoje, přičemž nejvyšší kategorie Superior Plus a Apartmá nabízí navíc DVD přehrávač a jedno parkovací místo zdarma. Apartmá disponuje dvěma LCD televizory umístěnými v obývacím pokoji a ložnici.

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz