přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Lázeňský hotel Metropol - Františkovy Lázně

Lázeňský hotel Metropol - Františkovy Lázně

Lázeňský hotel Metropol Františkovy Lázně

Lázeňský hotel Metropol Františkovy Lázně

 

Zeleň lázeňských parků máte z lázeňského hotelu Metropol*** téměř na dosah, nedalekou promenádu s fontánou taktéž. Užívejte klid, pohodu, příjemné prostředí, ale především léčebné procedury a veškeré stravování pod jednou střechou. Ubytujeme Vás v 19 jednolůžkových a 35 dvoulůžkových pokojích. Léčebný úsek na našem hotelu je specializován na léčbu onemocnění pohybového aparátu, následnou péči po onkologických onemocněních a preventivní program.

 

Kontakt a adresa

Tel.: +420 359 604 504

E-mail: info@frantiskovylazne.cz

Web: www.frantiskovylazne.cz/cs/hotel-metropol

Adresa: Francouzská 21, Františkovy Lázně

 

Podrobné informace

Jakmile v kročíte do jeho vstupní haly s recepcí určitě vás v prvním okamžiku zaujme její kruhový tvar s krásnou malbou, sloupy a štuky. V duchu vstupní haly navazuje i impozantní schodiště, kterým dojdete do pokojů. Pro větší pohodlí je vám také k dispozici hotelové parkoviště, které se nalézá ve dvoře lázeňského hotelu.

Vlastnosti pokoje:

Nově zrekonstruované a vybavené pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC a fénem, županem (za poplatek), připojením k internetu za poplatek (bezplatný internet je v recepci), televizorem se satelitním programem, lednicí a trezorem. Pokoje jsou rozděleny do několika kategorií, které se zvyšují s velikostí místnosti. Některé pokoje mají balkón.

Hosté mají také možnost neomezeného vstupu do Aquafora, největšího a nejkrásnějšího akvaparku v českých lázních a to od pondělí do pátku.

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz