přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Lázeňský hotel Pawlik - Františkovy Lázně

Lázeňský hotel Pawlik - Františkovy Lázně

Lázeňský hotel Pawlik Františkovy Lázně

Lázeňský hotel Pawlik Františkovy Lázně

 

Lázeňský hotel Pawlik ****/***S nabízí luxusní ubytování s lázeňskými službami v zeleni lázeňského parku. Ubytujeme Vás ve 144 jednolůžkových pokojích, 111 dvoulůžkových pokojích, 3 apartmá a jednom luxusním mezonetovém apartmá Aquaforum, s vířivkou a vlastní terasou. Propojením hotelu Pawlik s Aquaforem – největším a nejkrásnějším aquaparkem českých lázní a Císařskými lázněmi vznikl ojedinělý komplex, který Vám umí splnit všechna Vaše přání. Léčba v hotelu Pawlik se specializuje na onemocnění srdce a cév, onemocnění pohybového aparátu, gynekologická onemocnění, následnou péči po onkologických onemocněních a preventivní program.

 

Kontakt a adresa

Tel.: +420 359 604 504

E-mail: info@frantiskovylazne.cz

Web: www.frantiskovylazne.cz/cs/hotel-pawlik

Adresa: 5. května 9, Františkovy Lázně

 

Podrobné informace

Ať už k nám přijedete relaxovat nebo se léčit, překvapíme vás vysokou úrovní našich služeb, které na vás čekají v kavárně, na baru, v bazénu nebo ve fitcentru. Pozveme vás na taneční večery, které v teplých měsících probíhají na letní terase. K dispozici vám jsou také služby kadeřníka, kosmetika a pedikúra. Parkovaní před hotelem nebo na blízkých parkovištích.

Vlastnosti pokoje:

Všechny pokoje hotelu Pawlik mají sprchu nebo vanu, WC, fén, župan, telefon, připojení k internetu, LCD televizor se satelitními programy, minibar a trezor. Některé pokoje disponují balkónem. Kategorie Apartmá a Aquaforum Apartmá disponují navíc oddělenou ložnicí a dvěma LCD televizory, druhá zmiňovaná kategorie má navíc privátní terasu s lehátky a další servisní služby. Hoteloví hosté mají neomezený vstup do Aquafora. Pokoje kategorie Economy a Economy Plus se nacházejí v části hotelu kategorie ***S za spojovací chodbou. Komfortně vybavené pokoje Standard, Komfort, Superior a Apartmá se nacházejí v hlavní budově hotelu.

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz