přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Lázeňský hotel Pyramida I - Františkovy Lázně

Lázeňský hotel Pyramida I - Františkovy Lázně

 

Lázeňský hotel Pyramida**** ve Františkových Lázních nabízí ubytování, lázeňské léčebné a wellnessové pobyty, aktivní odpočinek i relaxaci. Kromě toho však nabízí něco víc – netradiční léčbu bolestí zad pomocí MTT-Medicínské Tréninkové Terapie.

 

Kontakt a adresa

Tel.: +420 354 401 500

E-mail: reserve@hotelpyramida.com

Web: www.hotel-pyramida.cz

Adresa: Slatina 91, Františkovy Lázně

 

Podrobné informace

Příjemný čtyřhvězdičkový hotel se nachází na okraji městského parku v přírodní klidné lokalitě, nedaleko centra města Františkovy Lázně. V blízkosti hotelu je také oblíbené Aquaforum. Hotel disponuje moderní restaurací s vyhlídkou do hotelové obory a unikátní panoramatickou střešní kavárnou v prosklené špičce hotelu.

Procedury a wellness

Našim cílem je poskytnout každému hostovi to nejlepší pro jeho zdraví, tělo a mysl. Proto klademe velký důraz na poskytování kvalitní a jedinečné péče v oblasti lázeňství a wellness služeb. Profesionální personál balneocentra nabízí řadu klasických i moderních procedur pro Vaši léčbu i oddech.

Jako certifikované Nestátní zařízení lázeňské péče používáme k léčbě místní přírodní léčivé zdroje na základě povolení Ministerstva zdravotnictví ČR:

Minerální vodu – pro uhličité koupele používáme minerální pramen Štěpánka

Slatinu z místních ložisek – pro zábaly

Léčebný plyn – pro uvolnění svalů, zmírnění bolesti a ke zlepšení výživy tkání používáme 100% medicinální CO2, který je vpichován pod kůži

Pokoje

Vyberte si jeden z našich komfortních pokojů: Apartmán, Dvoulůžkový pokoj I. kategorie, Dvoulůžkový pokoj Standard, Dvoulůžkový pokoj II. Kategorie.

Vybavení pokojů: Minibar/lednička, LCD TV se SAT-příjmem, Telefon s přímou volbou, Sejf, Rádiobudík, Koupelna se sprchou/WC, fénem, kosmetickým zrcátkem

Restaurace

Ochutnat můžete českou i mezinárodní kuchyni, vítáni jsou nejen hosté hotelu. Základem kuchyně Lázeňského hotelu Pyramida je široká nabídka kvalitních a čerstvých pokrmů. Jídelní lístek je pravidelně sezónně obměňován.

Možnosti stravování: penze (plná, polopenze), Á la Carte, Degustační menu

Firemní a společenské akce

Hotelová restaurace, kavárna, ale také seminární salonek, který je součástí hotelu nabízí reprezentativní prostředí pro pořádání firemních a soukromých oslav.

 

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz