přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Lázeňský hotel Savoy - Františkovy Lázně

Lázeňský hotel Savoy - Františkovy Lázně

 

Nechte se rozmazlovat v lázeňském hotelu Savoy**** přímo v historickém centru Františkových Lázní! K dispozici je vám 53 jednolůžkových a 34 dvoulůžkových pokojů a 5 apartmá. Čeká na vás naše dokonalá péče se všemi službami pod jednou střechou. Především se o vás bude starat tým profesionálních lékařů a rehabilitačních pracovníků. Léčba v hotelu Savoy se specializuje na onemocnění srdce a cév, onemocnění pohybového aparátu, následnou péči po onkologických onemocněních a preventivní program.

 

Kontakt a adresa

Tel.: +420 354 203 000

E-mail: recepce@spahotel-savoy.cz

Web: www.spahotel-savoy.cz

Adresa: Ruská 4, Františkovy Lázně

 

Podrobné informace

Komfortně vybavený lázeňský hotel je vhodný zejména pro klienty, kteří kladou důraz na klid a komplexní nabídku služeb. Najdete zde nově rekonstruované balneocentrum, z moderních procedur je k dispozici rázová vlna, lokální kryoterapie nebo suchá masážní vana. V odpoledních hodinách je hostům zdarma k dispozici bazén a sauna. Kávu a domácí zákusek je možno ochutnat v lobby baru, jehož součástí je také terasa. Česká a mezinárodní kuchyně vám bude servírována v nádherné hotelové restauraci, snídaně je realizována formou švédských stolů.  

Hosté mají také možnost neomezeného vstupu do Aquafora, největšího a nejkrásnějšího akvaparku v českých lázních, a to od pondělí do neděle.

Vlastnosti pokoje:

Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, WC, fénem, županem a dále telefonem, připojením k internetu, LCD televizorem se satelitními programy, minibarem a trezorem. Pokoje jsou rozděleny do několika kategorií, které se zvyšují s velikostí pokoje. V pokojích kategorie Superior a Apartmá je součástí vybavení balkón.

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz