přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Lázeňský hotel Tři lilie - Františkovy Lázně

Lázeňský hotel Tři lilie - Františkovy Lázně

Lázeňský hotel Tři lilie Františkovy Lázně

Lázeňský hotel Tři lilie Františkovy Lázně

 

Lázeňský hotel Tři lilie**** spojuje eleganci, luxus a tradice už od roku 1793. Nachází se přímo v centru lázeňské zóny a poskytuje ubytování v 8 jednolůžkových, 21 dvoulůžkových pokojích, jednom klasickém a jednom prezidentském apartmá, kde se při své návštěvě Františkových Lázní ubytoval i Václav Havel. Hotel Tři lilie se zaměřuje na léčbu onemocnění srdce a cév, onemocnění pohybového aparátu, gynekologická onemocnění, následnou péči po onkologických onemocněních a zároveň nabízí léčebný program zaměřený na prevenci.

 

Kontakt a adresa

Tel.: +420 359 604 504

E-mail: info@frantiskovylazne.cz

Web: www.frantiskovylazne.cz/cs/hotel-tri-lilie

Adresa: Národní třída 3, Františkovy Lázně

 

Podrobné informace

Při vstupu na vás dýchne kouzlo historie a jedinečného prostředí pro náročné. Ubytujeme vás do luxusních pokojů, kde z některých z nich můžete pohlédnout např. do hotelového atria se zajímavými sgrafity, na terasu spojenou s Café Atrium, malou galerii či do okolní zeleně. Našim hostům podáváme chutná jídla české i mezinárodní kuchyně v nádherné hotelové restauraci, která může také posloužit společně se slavnostním historickým salónkem jako místo pro svatební hostinu nebo pracovní setkání.

Vlastnosti pokoje:

Pokoje jsou vybaveny stylovým historickým nábytkem, sprchou nebo vanou (prezidentské apartmá nabízí obě varianty), WC, některé bidetem, fénem, županem, telefonem, připojením k internetu, LCD televizorem se satelitními programy, minibarem a trezorem. Pokoje jsou rozděleny do několika kategorií, které se zvyšují s velikostí pokoje. Dle umístění pokoje v hotelu mají hosté výhled na lázeňskou promenádu, do atria či na Luisiny lázně a na pavilon Luisina pramene. Od úrovní Superior a Apartmá je balkón součástí pokoje. Prezidentské apartmá nabízí jako součást vybavení balkóny tři. Apartmá a Prezidentské apartmá nabízejí zároveň jedno parkovací místo zdarma a disponují dvěma LCD televizory umístěnými v obývacím pokoji a ložnici.

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz