přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Parkhotel Golf Marianske Lazne - Mariánské Lázně

Parkhotel Golf Marianske Lazne - Mariánské Lázně

Parkhotel Golf v Mariánských Lázních se nachází pouhých 100 metrů od golfového klubu Royal Course. Nabízí vyhřívaný bazén, saunu, parní saunu, lehátka a venkovní tenisový kurt.

 

Rezervace

booking.com

Kontakt a adresa

Tel.: +420 354 622 651

E-mail: info@parkhotel-golf.cz

Web: www.parkhotel-golf.cz

Adresa: Zadub 580, Mariánské Lázně

 

Podrobné informace

Parkhotel provozuje vlastní termální lázně a je obklopen parkem o rozloze 4,7 hektarů. Parkhotel má salon krásy a nabízí pedikúru. Na místě je k dispozici půjčovna kol.

Běžkařské tratě začínají 50 metrů od hotelu a za 5 minut odtud dojedete do lyžařského areálu Mariánské Lázně. Před hotelem staví skibus a lyžařské vybavení si hosté mohou vypůjčit přímo na místě.

Parkhotel nabízí prostorné pokoje s výhledem do zahrady nebo na sousední golfové hřiště. k vybavení patří posezení s TV a koupelna s vanou. Wi-Fi je k dispozici zdarma.

V hotelu najdete kavárnu s velkou letní terasou a restauraci, kde se podávají jídla české i mezinárodní kuchyně. Parkhotel má také vinárnu s krbem a salonek s kulečníkovými stoly.

Centrum města Mariánské Lázně je vzdáleno 5 km a k zámku Kynžvart a přírodní rezervaci Kladské rašeliny se dostanete autem za 20 minut. Soukromé zabezpečené hotelové parkoviště lze využívat zdarma.

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz