přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Pension Arnika - Boží Dar

Pension Arnika - Boží Dar

Pension Arnika Boží Dar

Pension Arnika Boží Dar

 

Od dubna 2012 do listopadu 2012 probíhá kompletní rekonstrukce penzionu Daniela a penzionu Arnika.

Pension leží v klidné části Božího Daru. V okolí se nachází malebná příroda drsných Krušných hor. Vhodné ubytování pro rodiny s dětmi, jednotlivce i skupiny. V obci jsou k dispozici půjčovny kol, v zimě lyžařského vybavení, lyžařské školy. V létě zvou turisty na Božím Daru k návštěvě naučná stezka Božídarské rašeliniště a Blatenský příkop. Po celý rok jsou k dispozici i oba okruhy Ježíškovy cesty.

 

Kontakt a adresa

Tel.: +420 777 064 130

E-mail: daniela@penziondaniela.eu

Adresa: Boží Dar 182, Boží Dar (mapa)

 

Podrobné informace

Kapacita 17 lůžek (5 x 2 lůžkový pokoj, 1 x 3 lůžkový pokoj, 1 x 4 lůžkový pokoj), možnost 2 x přistýlka, Sprchy a WC v patře. Lyžařské sjezdovky v okolí Božího Daru, Klínovce, Neklidu a v sousedním Německu (Oberwiesenthal). Lyžařský areál Novako je vhodný pro začátečníky a děti, Snowtubing. Večerní lyžování nabízí Ski areál Novako a Klínovec. Lyžařské běžecké tratě v okolí Božího Daru propojené do sousedního Německa.

V pensionu  je společenská místnost s TV - 15 programů (ČT24, ČT 4 Sport, ARD, ZDF, Nova Cinema, atd),  plně vybavená kuchyně – elektrický . sporák s troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí bílé i černé. V zimním období  vzdálenost k vlekům cca 600 m, dětská cvičná louka cca 400 m, obchod s potravinami cca 400 m. V ostatních ročních obdobích vhodný pro skupiny cyklistů k jízdám do všech stran po cyklostezkách, k procházkám kolem Blatenského příkopu, po Ježíškově cestě s atrakcemi pro děti.

 

 

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz