přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Penzion Heller - Abertamy

Penzion Heller - Abertamy

 

Ubytování v Krušných horách u nových lanovek na Plešivec. Přímo u cyklistických tras a ski magistrály. Klasická chalupa s historií, kde dostanete dobrou snídani a budete se cítit jako doma. Najdete nás v západní části Krušných hor. Jsme hned na kraji osady Hřebečná.

 

Kontakt a adresa

Tel.: +420 735 967 381

E-mail: info@penzionheller.cz

Web: www.penzionheller.cz

Adresa: Hřebečná , Abertamy

 

Podrobné informace

Ski areál Plešivec s novými lanovkami přímo na dohled, upravovaná běžecká magistrála vede hned kolem nás. Další vleky a lanovky: cca 10 km Klínovec / Fichtelberg, cca 2 km Pernink - kde se dá večer na osvětlené kolečko s běžkami, zábavná sjezdovka je také v nedalekých Potůčkách. V létě je to u nás super na kola - můžete jezdit nejen po českých cyklostezkách, ale i objevovat německou stranu Krušných hor. Pro inlines se dají využít nové cyklostezky, například podél Blatenského příkopu nebo zajet do Johanngeorgenstadtu. Jinak turistika, houby, borůvky... a hlavně neuvěřitelná hornická historie. Nejslavnější doly Mauritius a Johannes jsou opravdu jen kousek. A k tomu navíc pohnutá minulost Jáchymovska, včetně unikátních radonových lázní.

Ubytování je ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích se stylovým nábytkem. Většina má vlastní sprchu a WC. Snídaně je formou bohatého bufetu. Dál je k dispozici vybavená kuchyňka. Samozřejmostí je parkoviště, místo pro kola/lyže, herna s fotbálkem a šipkami... Připojení k internetu grátis.

Certifikace

Cyklisté vítáni
 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz