přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Penzion U Petry - Nejdek

Penzion U Petry - Nejdek

Penzion U Petry Nejdek

Penzion U Petry Nejdek

 

Penzion se nachází v Lesíku, malé obci u města Nejdek v Karlovarském kraji. Je situován v malebném prostředí v blízskosti lesa v pokdrušnohorské oblasti.

 

Rezervace

booking.com

Kontakt a adresa

Tel.: 420 353 225 841; +420 602 875 962

E-mail: info@penzion-u-petry.cz

Web: www.penzion-u-petry.cz/

Adresa: Lesík 86, Nejdek

 

Podrobné informace

Penzion je provozován celoročně v samostatné části rodinného domu s vlastním vchodem. K penzionu patří zahrada s pergolou a zahradním krbem. Zahrada je vybavena osvětlením, což umožňuje její využití i ve večerních hodinách. Dětem je k dispozici pískoviště a houpačka. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení.

K parkování voziádel slouží návštěvníkům vlastní přilehlé parkoviště pro 6 vozidel.

V zimním období je možné okolí penzionu využít k procházkám, bruslení, sáňkování a vyjížďkám na běžkách. Sjezdové lyžování lze provozovat v nedalekém Ski areálu Nové Hamry, Pernink nebo Neklid Boží Dar. Vzdálenost těchto středisek zimních sportů se pohybuje od 9 do 25 km.

V letním období je možné okolí penzionu využít k procházkám, houbaření, pěší turistice, cykloturistice,koupání a provozování vodních sportů. Další možnosti koupání nabízí rybník v obci Šindelová (7km). V případě nepříznivého počasí se můžete jet vykoupat do krytého bazénu v obci Nové Hamry (9km), bazénu v obci Potůčky (18km) nebo bazénu v Sokolově.

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz