přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Penzion U Sotonů - Chodov

Penzion U Sotonů - Chodov

Penzion U Sotonů Chodov

Penzion U Sotonů Chodov

 

Malý rodinný penzion s restaurací, příjemným personálem, který je vždy připraven Vám maximálně vyhovět.

 

Ceník ubytování »

 

Kontakt a adresa

Tel.: +420 737 819 513

E-mail: volokos@seznam.cz

Web: www.penzionusotonu.com

Adresa: Stará Chodovská 9, Chodov

 

Podrobné informace

Penzion a restaurace U Sotonů se nachází západočeské obci Chodov, v části Stará Chodovská, která má okolo 5OO obyvatel. V objektu se také nachází restaurace s příjemným personálem, který je vždy připraven Vám maximálně vyhovět.

Když je hezké počasí, mají návštěvníci možnost posezení na venkovní terase, kde jsou i houpačky a pískoviště pro nejmenší. Na každém z pokojů je sociální zařízení ,televize a WIFI zdarma (v celém areálu).

Za objektem je parkoviště pro návštěvníky penzionu či restaurace. Přímo ve vesnici je také nově vybudované multifunkční hřiště, které je možno využívat ZDARMA k aktivitám jako jsou: tenis, nohejbal, fotbálek, florbal a basketbal.

V blízkosti Penzionu se nachází K.Vary (10km), Sokolov (10km), hrad Loket (8 km), zámek Kynžvart (40km), Františkovy Lázně (45km), Mariánské Lázně (50km), Cheb (40km) - hranice s Německem. V zimě možnost výletů do zdejších Krušných hor, do SKI areálu na Klínovci.​

Cyklisté jsou u nás vítáni, možnost úschovy kol v garáži. Doporučíme i zajímavé cyklistické trasy, popřípadě Vás můžeme na cestách sami doprovázet.

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz