přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Residence Hotel Romanza - Mariánské Lázně

Residence Hotel Romanza - Mariánské Lázně

 

Čtyřhvězdičkový hotel Romanza v centru Mariánských Lázní nabízí elegantní pokoje s vkusnými dekoracemi. Stojí 250 metrů od lázeňské kolonády a zpívající fontány.

 

Rezervace

vlastní

Kontakt a adresa

Tel.: +420 354 603 470

E-mail: hotel.rom@ghotels.cz

Web: www.garzottohotels.cz/en/hotel-residence-romanza-marienbad/

Adresa: Mladějovského 150, Mariánské Lázně (mapa)

 

Podrobné informace

Elegantní Residence Romanza je čtyřhvězdičkový lázeňský hotel v centru Mariánských Lázní a nachází se 5 minut chůze od známé Kolonády a Zpívající fontány. Residence Romanza disponuje 24 luxusními apartmány (některé z nich mají vlastní balkon nebo terasou) a 5 standardními pokoji.

Všechny pokoje jsou elegantně zařízeny a vyzdobeny tak, abyste se cítili jako doma. Relaxační útulné prostředí, ideální pro rodiny s dětmi, páry a milovníky sportu.

Dejte si snídani, oběd nebo večeři v hotelové restauraci "Romeo & Juliet" a ochutnejte její mezinárodní i českou kuchyni nebo dietní/diabetické pokrmy (na vyžádání). Hosté mohou také využít letní terasu, soukromou zahradu, plně vybavené lázeňské a wellness studio „Fons Salutis“, které nabízí široké spektrum procedur (pro vstupní prohlídky a konzultace je hostům na požádání a za poplatek k dispozici lékař).

Lze rezervovat na místě tenisové kurty a golfové hřiště, jízdu na koni a mnoho dalších aktivit. V hotelu se dále nachází soukromé kryté parkoviště pro 9 automobilů.

WiFi zdarma.

 

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz