přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Retro Riverside - Karlovy Vary

Retro Riverside - Karlovy Vary

 

Náš Luxury Wellness Resort  Retro Riverside***** Vás učaruje natolik, že zde zatoužíte strávit několik dní. Nabízíme Vám skutečně exkluzivní ubytování a kvalitní wellness služby, které proslavily Karlovy Vary po celém světě.

 

Kontakt a adresa

Tel.: +420 353 972 524

E-mail: reception@retroriverside.cz

Web: www.retroriverside.cz

Adresa: Březová 157, Karlovy Vary

 

Podrobné informace

Hotel Retro Riverside Karlovy Vary se nachází na břehu přehrady Březová. Byl vystaven v překrásném prostředí v těsné blízkosti chráněných Slavkovských lesů, vzdáleném 10 km od lázeňského centra Karlovy Vary. Právě tato scenérie dělá z Hotelu Retro Riverside bezkonkurenční místo pro kvalitní odpočinek ve městě Karlovy Vary. 

Hotel Retro Riverside je nový od základu vystavený luxusní wellness komplex, který nabízí nejmodernější spa prostředí s 19-ti útulnými, luxusně vybavenými pokoji. Hotel Retro Riverside Karlovy Vary je vystaven na místě, kde kdysi stála stará rybárna a sádky pro chov ryb.

Restaurace

Restaurace LA TERRAZZA Vám nabízí dobré jídlo i pití, čerstvé ryby a gurmánské speciality  i pro ty nejnáročnější zákazníky. Vedle atmosféry gurmánské restaurace v retro stylu si můžete dobré jídlo vychutnat také na panoramatické terase. Dostatek prostoru umožňuje také pohodlné organizování společenských akcí, firemních večírků a romantické prostředí vytváří dokonalou kulisu pro organizování svatebních hostin.

Wellness

Exkluzivní Hotel a Spa Resort Retro Riverside nabízí dvouetážové luxusní wellness s river view, kde můžete relaxovat v kouzelné obrazové odpočívárně s krbem nebo na polohovacích lehátkách na wellness terase.

V našem Hotel a Spa Resortu se dále můžete nechat masírovat masážními tryskami a protiproudem ve velkém bazénu nebo rozjímat v 5 ti různých saunách (finská, turecká, herbální, infra, tepidarium). V Hotel a Spa resortu je Vám také k dispozici whirlpool, Kneippova lázeň a ochlazovna. Milovníci romantiky ocení venkovní švédskou lázeň, kde se topí dřevem. A pokud Vaše tělo bude místo relaxace toužit po sportovním vyžití je Vám v našem Hotel a Spa resortu k dispozici naše fitness centrum. Nabídku pak doplňují wellness procedury či masáže, u kterých můžete  příjemně relaxovat a zároveň Vám dodají novou životní energii.

 

Certifikace

AHR ČR (Asociace hotelů a restaurací České republiky)
 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz