přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Sanatorium Kriváň - Karlovy Vary

Sanatorium Kriváň - Karlovy Vary

Sanatorium Kriváň

Sanatorium Kriváň

 

Lázeňská společnost Bohemia-lázně a.s. oceněná Národní cenou kvality 2011 nabízí lázeňské léčebné pobyty (komplexní a příspěvková péče) zaměřené na léčbu trávicího traktu a pohybového ústrojí, relaxační a rekondiční pobyty. Nově zrekonstruovaný balneoprovoz s novým rehabilitačním bazénem a moderním wellness centrem poskytuje nadstandardní vybavení a profesionální péči na bázi termominerální vody. Poloha v bezprostřední blízkosti kolonád, vlastní garáže, příjemné ubytování, nové konferenční prostory, široká paleta doplňkových služeb jsou hlavní devizou naší společnosti.

 

Rezervace

vlastní

Kontakt a adresa

Tel.: +420 352 511 111

E-mail: accommodation@bohemia-lazne.cz

Web: www.bohemia-lazne.cz/

Adresa: Sadová 5, Karlovy Vary

 

Podrobné informace

Sanatorium Kriváň je hlavní budovou patřící do společnosti Bohemia-lázně a.s. Největší předností sanatoria Kriváň je jeho poloha přímo v centru Karlových Varů, v těsné blízkosti Sadové a Mlýnské kolonády, avšak jen několik minut chůze od hlavní nákupní ulice města. Další nespornou výhodou je moderní, nově zařízený balneoprovoz a wellness&spa centrum s nabídkou více než 45 procedur. Nepřetržitá lázeňská a pohotovostní služba lékařů a sester je zárukou kvality poskytované péče.

Dnešní sanatorium Kriváň vzniklo spojením několika původních budov postavených na konci 19.století v historizujícím stylu a nabízí komfortní ubytování ve 202 moderně zařízených pokojích 3* kategorie (83 jedno-lůžkových, 111 dvoulůžkových pokojů a 8 apartmánů).

Stravování je pro klienty zajištěno v několika hotelových jídelnách, kde se podávají pokrmy připravené dle známých dietních principů. Klienti si mohou vybrat v nabídce polopenzi či plnou penzi. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů. Během obědů a večeří jsou formou bufetových nabídkových stolů připraveny přílohy, zeleninové saláty, teplá zelenina. Hlavní jídlo je servírované. Klienti si vybírají z nabídky několika druhů pokrmů.

Sanatorium Kriváň je známé svou kvalitní lázeňskou léčebnou péčí. O klienty se stará tým kvalifikovaných lékařů, zdravotních sester, fyzioterapeutů a masérů. Společnost Bohemia-lázně a.s. v poslední době věnovala výstavbě a modernizaci svého balneoprovozu nemalé finanční prostředky a nyní se pyšní zbrusu novým, moderním balneoprovozem na špičkové úrovni. Nechybí ani nový bazén s wellness&spa centrem. Veškeré léčení je na bázi přírodních léčivých zdrojů – termální vřídelní vody a rašeliny.

Parkování je pro klienty zajištěno ve vlastním parkovacím domě s kapacitou 54 míst. Parkovací dům je plně automatizovaný, střežen kamerovým systémem.

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz