přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > ubytování > Savoy Westend Hotel - Karlovy Vary

Savoy Westend Hotel - Karlovy Vary

Savoy Westend Hotel Karlovy Vary

Savoy Westend Hotel Karlovy Vary

 

Lázeňský a hotelový resort Savoy Westend Hotel se nachází v elitní historické části Karlových Varů. Spojuje unikátní historii, která se datuje od roku 1897, s dnešními mezinárodními hotelovými standardy na pětihvězdičkové úrovni. Unikátní původní architektura a přirozená krása okolních lesů se zde snoubí v harmonii s tradiční i moderní balneologií.

 

Video prohlídka

Kontakt a adresa

Tel.: +420 359 018 811

E-mail: frontoffice@savoywestend.cz

Web: www.savoywestend.cz

Adresa: Petra Velikého 16, Karlovy Vary (mapa)

 

Podrobné informace

Resort Savoy Westend Hotel je jedním z nejkrásnějších letovisek v celé Evropě. Hotel, jehož historie se datuje od roku 1897, se nachází v exkluzivní části Karlových varů a skládá se z 5 secesních vil. Každá z nich má osobité, jedinečné kouzlo. Všechny vily prošly citlivou renovací s cílem zachovat jejich historickou hodnotu.

Moderní lázeňské léčebné zařízení s vlastním diagnostickým centrem a terapeutickými prostorami o rozloze větší než 3 000 m2 se nachází uprostřed rezortu. Celé lázeňské zařízení poskytuje diskrétní, účinné balneologické léčebné procedury, kterou jsou kombinací tradičních postupů z 19. století a nejnovějších metod. Díky přírodním krásám okolních lesů, třinácti přírodním pramenům na území Karlových varů a dostupnosti moderní zdravotnické péče je rezort Savoy Westend ideálním místem k relaxaci, odpočinku a načerpání nových sil.

  • Lázeňský resort o celkové rozloze 7.000 m2
  • Skládá se z pěti secesních vilových domů: Savoy, Artemis, Kleopatra, Carlton, Rusalka
  • Všechny vily jsou přímo propojeny s Medical Spa centrem
  • Medical Spa Centre o rozloze 3.000 m2
  • Letní odpočinková zahrada o rozloze 1.200 m2
  • 2 klimatizované restaurace
  • 2 klimatizované bary
  • Fitness centrum
  • Konferenční prostory
  • Hlídané parkoviště a podzemní garáže pro 62 aut

Pokoje a apartmány

Pokoje a Apartmány jsou vybaveny stylovým zlaceným nábytkem.  Většina pokojů má balkon nebo terasu, ze kterých je nádherný výhled na okolí resortu . Mezi základní vybavení pokoje patří LCD televizor, mini bar zásobený mimo  jiné i zdravými nealkoholickými nápoji a zdravým občerstvením, bezplatné wi-fi. Stylové zařízení všech našich pokojů koresponduje s historickým původem celého resortu.

Medical Spa centre

Medical Spa Centre v hotelu Savoy Westend nabízí léčebné i relaxační procedury, založené na nejmodernějších balneologických principech s využitím místního léčivého zdroje – termální minerální vody a je jedním z nejžádanějších lázeňských zařízení v Evropě. Centrum se zaměřuje na poskytování komplexní odborné zdravotní péče. Kombinace tradiční a alternativní medicíny je doplněná o léčebné metody i lázeňské procedury a mnoho aplikací, které pocházejí již z 19. století. Moderní vyspělé lékařské postupy a ošetření se provádí ve zdravotnickém zařízení přímo v hotelu Savoy Westend. Díky své rozloze 2500 m2 a špičkovému technickému vybavení je balneo centrum hotelu Savoy Westend jedním z nejmodernějších center svého druhu. Kromě nabídky klasických lázeňských procedur, mohou hosté absolvovat i řadu relaxačních a wellness procedur. V současné době hotel Savoy Westend poskytuje více než 200 léčebných procedur, mezi které patří i nejnovější trendy z oblasti wellness, kosmetiky či estetické medicíny. Medical Spa Centre v hotelu Savoy Westend nabízí svým hostům velmi efektivní a účinné metody léčby a prevenci nemocí.

 

Certifikace

Vřídelní voda
 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz