přeskočit k navigaci »

 

Tady jsem Úvod > Ubytování

Ubytování v Karlovarském kraji

Pokud hledáte vhodné ubytování v Karlovarském kraji, nabízíme vám rozsáhlou databázi ubytovacích kapacit: ubytování Karlovy Vary, ubytování Mariánské Lázně, ubytování Františkovy Lázně, ubytování Cheb, ubytování Boží Dar a další oblíbené lokality...

Vyberte si ubytování snadno z naší nabídky.

 
 
 

Nalezeno: 467

strana: « předchozí 1 ... 21 22 23 24

 
 

Apartmány Peringer Pernink

Apartmány Peringer - komfortní horská vila 

Sto let starý, nově rekonstruovaný dům jsme proměnili v komfortní horské zázemí. Dům je obklopen rozlehlou slunnou zahradou. Nachází se v centru obce; restaurace, obchody i místní sjezdovky jsou dostupné pěšky. Základní kapacita je 8 osob ve 4 ložnicích, další 4 místa jsou na přistýlkách. Dům je zařízen pro pohodlnou letní i zimní dovolenou - vybavená kuchyně, lyžárna / úschovna kol se sušákem obuvi, sauna, krytá parkovací stání atd.

Detailní informace Rezervovat nyní

 

Panorama SPA Hotel Karlovy Vary Karlovy Vary

Panorama je malý útulný hotel na kopci v centru Karlových Varů. To je skvělé místo k odpočinku a zlepšení zdravotní kondice.

Detailní informace Rezervovat nyní

 

Penzion Bublava Bublava

Z penzionu se otevírá příjemný pohled na klidnou obec, sjezdovku a na panorama Krušných hor.

 

U Bílého koníka Sokolov

Penzion U Bílého koníka se nachází v obci Kostelní Bříza na Sokolovsku uprostřed Slavkovského lesa. Zajímavostí penzionu je jeho historie a to, že je dodnes kulturní památkou.

Kromě ubytovacích služeb si host může vychutnat snídani formou bufetu a večeři formou a la carte.

Je to krásné místo na svatby, kde se jich už několik uskutečnilo a to i především pro to, že hned vedle penzionu stojí dominanta obce Kostel svatého Petra a Pavla.

Pokud si chcete vychutnat dovolenou na klidném místě a užít si krásy přírody - Penzion U Bílého koníka je právě pro Vás.

 

Penzion hrad Vildštejn Skalná

V areálu románského hradu Vildštejn nabízí ubytování ve čtyřech standardních pokojích a rodinném apartmánu se samostatnými vstupy přímo z nádvoří. Celková kapacita penzionu je 17 lůžek.

Hrad Vildštejn a jeho podhradí prošli rozsáhlou rekonstrukcí a v roce 2020 za tento počin získal hrad, město Skalná a další instituce cenu Patria Nostra za Karlovarský kraj. V těsné blízkosti areálu je možnost bezplatného parkování pod kamerovým dohledem a úschova kol v uzamykatelné kolárně. Možnost stravy v místní stylové restauraci Hodovna s tradičními českými pokrmy.

 

Villa Christiana Mariánské Lázně

Villa Christiana, útulné apartmány, najdete zde druhý domov

 

Nalezeno: 467

strana: « předchozí 1 ... 21 22 23 24

 
 
 

Další užitečné weby:

 
Živý kraj

Živý kraj
oficiální průvodce Karlovarským krajem

E-mail: info@zivykraj.cz